Blog

Yaz Lastiklerinde Her 500 TL’lik Alışverişe 100 TL İndirim!

24 Temmuz 2020 by in Genel

World’e özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatı! 31 Temmuz 2020 tarihine kadar World üyesi Bridgestone ve Lassa bayilerinden yapılacak Bridgestone markalı binek ve hafif ticari lastik alışverişlerinde anında 9 taksit imkanı sunulacaktır.

Katılım Koşulları

TL indirim kampanyası  tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu yaz lastik alımlarında geçerli olacaktır

Kampanya sadece lastik alımlarında geçerlidir. Kampanyaya Worldeko haricindeki Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahildir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00’ı arayabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir